Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Ortak Zorunlu Yabancı Dil I-II Dersi Muafiyet Sınavı sonuçları

29.09.2017

 "2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Ortak Zorunlu Yabancı Dil I-II Dersi Muafiyet Sınavı sonuçları

Üniversitemiz Lisans Eğitim-Öğretim Yönetmeliği çerçevesinde belirtilen başarı notunu (60-CC ve üzeri) alan öğrenciler Güz döneminde verilecek olan Yabancı Dil I (İngilizce I) ve Bahar döneminde verilecek Yabancı Dil II (İngilizce II) derslerinden muaf olacaktır. 

Muafiyet hakkı elde eden öğrenciler 4 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar (16.30) Fakülte Sekreterliklerine dilekçe vererek muafiyet haklarından feragat ve derslere devam etmeyi isteme hakkına sahiptir. Ancak bu öğrencilerin dilekçeleri işleme konduktan sonra kararlarını değiştirme hakları yoktur.

Öğrencilerimiz sınav sonuçları ile ilgili tüm soruları için dersin Öğretim Elemanlarıyla iletişime geçmelidir. "

                           2017-2018 AKADEMİK YILI
                   EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH BÖLÜMÜ
     ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI  I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 160112001 SERT İBRAHİM 88 88
2 160112002 ÖZCAN İREM 72 80
3 160112023 BİÇİCİ BARIŞ TALHA Girmedi  Girmedi
4 160112026 KARSAVRAN MERVE NUR 60 64
5 160112036 TEKTAŞ AYŞEGÜL 88 88
6 160112040 IŞIKLI BETÜL 88 68
61 160112073 GİDER AYŞENUR 72 60
7 17011010001 ÇELİK ÇİĞDEM Girmedi  Girmedi
8 17011010002 AYKUT SİNAN Girmedi  Girmedi
9 17011010003 REİS ESRA 20 60
10 17011010004 GÖREN EBRAR HATİCE 60 60
11 17011010005 KILIÇBAY AYFER Girmedi  Girmedi
12 17011010006 ÇETİNKAYA AYŞE BETÜL 32 52
13 17011010007 BAHÇEBAŞI BİLGEHAN 80 44
14 17011010008 KARATAŞ KÜBRA 40 44
15 17011010009 DOĞAN MÜCAHİT 72 72
16 17011010010 LOĞOĞLU SEBİHA Girmedi  Girmedi
17 17011010011 KAPTAN MELEK 76 48
18 17011010012 MUTLU MAHMUT Girmedi  Girmedi
19 17011010013 ÖZKAN BUĞRAHAN Girmedi  Girmedi
20 17011010014 YILDIRIM ALİ 64 44
21 17011010015 OKAY BURCU 36 44
22 17011010016 EFLATUN BÜŞRA Girmedi  Girmedi
23 17011010017 AKTAN MEHMET EMİN Girmedi  Girmedi
24 17011010018 KAHVECİ AYŞE HÜMEYRA 72 72
25 17011010019 KURT MEHMET 32 36
26 17011010020 KEMİKLİ CANAN 60 52
27 17011010021 KORKMAZ DURSUN EMİR 48 48
28 17011010022 KARAPINAR SENA 44 32
29 17011010023 KURKAL HÜSEYİNALİ Girmedi  Girmedi
30 17011010024 OKTAYHAN GÜLSEVİN Girmedi  Girmedi
31 17011010025 BERK OĞUZ NAZIM 48 60
32 17011010026 ÜNAL ENES 10 24
33 17011010027 ASLAN KÜBRA 68 68
34 17011010028 BİNGÖL MUHAMMED TURGAY Girmedi  Girmedi
35 17011010029 İŞBECER DORUK 100 84
36 17011010030 AKIN DEMET 40 32
37 17011010031 ARSLANATA BURAK 68 60
38 17011010032 EMEK NURDAN 64 80
39 17011010033 KORKMAZ KEREM Girmedi  Girmedi
40 17011010034 TURCAN YİĞİT EMRE Girmedi  Girmedi
41 17011010035 YILDIRIM ALPEREN FETHİ Girmedi  Girmedi
42 17011010036 RÜSTEMOĞLU ALPERTUNGA 84 80
43 17011010037 ZOR RABİA AYYÜCE 48 48
44 17011010038 ARSLAN HÜSEYİN TOLGA Girmedi  Girmedi
45 17011010039 ÇALIŞKAN EREN 40 36
46 17011010041 SEYREK SAMED 32 24
47 17011010042 İRDANA SARA 40 24
48 17011010043 BAŞTAŞ MEHMET ALİ 36 28
49 17011010044 YANIKOVA YASİN 36 28
50 17011010045 YILDIZ BERNA Girmedi  Girmedi
51 17011010046 TAMBOLAT FURKAN 40 40
52 17011010047 KAHVECİ EMİNE Girmedi  Girmedi
53 17011010048 ÜNSAL OĞUZ Girmedi  Girmedi
54 17011010049 YASAN AHMET 40 48
55 17011010050 SALAS ÖZLEM Girmedi  Girmedi
56 17011010051 KARACA YUSUFCAN 64 60
57 17011010052 OKUMUŞ MUHAMMET 24 44
58 17011010053 CİVAN GÜLŞAH ECE Girmedi  Girmedi
59 17011010054 ALİÇE GÖRKEM MUHAMMED 64 68
60 17011010056 YAVUZ ŞÜKRİYE Girmedi  Girmedi
Okt. Ayşe Merve KURTULAN

 2017-2018 AKADEMİK YILI
EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİLGİ BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ
ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI  I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 150105009 Cansu UZUN Girmedi Girmedi
2 17010202001 DEMİR NALAN 32 40
3 17010202002 KÖSE ZÜLEYHA 60 48
4 17010202003 ANIŞ AYŞE 32 20
5 17010202004 TORUN YAĞMUR 100 84
6 17010202005 BERBER BEYZA 64 52
7 17010202006 EROĞLU DİLARA 60 48
8 17010202007 GEDİK EMEL 60 72
9 17010202008 ÜNAL CÜNEYT 28 24
10 17010202009 ÖZKIZMAZ MEHMET AKİF 24 16
11 17010202010 BAŞÖREN KADİR 28 32
12 17010202011 EKER MUHAMMED BATUHAN 88 72
13 17010202012 KARAKAYA ŞEYMA 40 36
14 17010202013 KARAKAYA FEYZA 48 48
15 17010202014 GÖRÜMLÜ ŞEYNUR 32 28
16 17010202015 DEMİR CEYLAN 60 20
17 17010202016 YURTSEVEN SEVDE NUR 12 40
18 17010202018 AKDEMİR DİLARA 60 36
19 17010202019 YASAN HATİCENUR 84 72
20 17010202020 KÖTEN MERYEM 44 36
21 17010202021 TOREGÜN NEÇİR 32 28
22 17010202022 ÖZMEN YASIR 88 80
23 17010202023 AYYILDIZ AYLİN 48 48
24 17010202024 SÖNMEZ HATİCE 36 36
25 17010202025 BİLGİÇ ALİ FIRAT 48 64
26 17010202026 ULUSAN BURAK 64 48
27 17010202027 YÜCE HİLAL MELEK 80 68
28 17010202028 DEMİR MÜRŞİDE İREM 60 44
29 17010202029 ALTUNKAYNAK MİHRİBAN 32 36
30 17010202030 BÖLGİLİ TUĞÇE 52 60
31 17010202031 BOZBEL SÜMEYYE RUKİYE 36 36
32 17010202032 YAMAN MERT ALİ 44 40
33 17010202033 KALKAN EMRE CAN 88 84
34 17010202034 DOĞDU ELVAN 24 36
35 17010202035 KAYACAN TUĞBA 44 20
36 17010202036 AYDOĞAN YAREN 24 28
37 17010202038 DEMİRCAN ŞERİFE 40 44
38 17010202039 ÇELİK CEYDA 48 0
39 17010202040 SEMO İBRAHİM 52 44
40 17010202041 DEMİR ŞEYMA 40 0
41 17010202042 KOÇYİĞİT MUHAMMED HAKAN 68 76
42 17010202043 AKGÜL GÜLLÜ CANSU 36 40
43 160102012 Yıldız Şükran Geçersiz (Alttan Ders)
OKT. AYŞE MERVE KURTULAN
2017-2018 AKADEMİK YILI
EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ
ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI  I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 160109002 ÜZKAN ESRA NUR 80 80
2 160109004 DEĞER MERVENUR Girmedi Girmedi
3 160109005 BOZKUŞ ŞEYMA 64 52
4 160109006 ALTUNOCAK SENANUR 96 92
5 160109037 KAYA FATMA 76 72
6 17010909001 ALTIN ZEYNEP 60 48
7 17010909002 AKDOĞAN MERYEM 52 40
8 17010909003 ALANKUŞ NAZLICAN 60 48
9 17010909004 ASLAN RABİA GÜLİSTAN RUMEYSA 60 80
10 17010909006 ÇAKICI ÖMER FARUK Girmedi Girmedi
11 17010909007 YETİMOĞLU YAVUZ ÇAĞHAN 96 92
12 17010909008 ÖZTÜRK GAMZE 44 60
13 17010909009 KALAYCI BÜŞRA NUR 60 48
14 17010909011 TUĞTAĞ MERYEM 60 28
15 17010909012 CAFER GAMZE Girmedi Girmedi
16 17010909013 KURU ŞEYMA 48 40
17 17010909014 TEKİNER DİDEM Girmedi
18 17010909015 ALKAN BETÜL 48 36
19 17010909016 KOCAAHMET ZEYNEP 88 80
20 17010909017 DOĞAN GÜLBEN 60 40
21 17010909018 AKÇAY BERNA Girmedi Girmedi
22 17010909019 ŞENTÜRK NAKİYE 72 60
23 17010909020 DEMİRBAŞ MEYRA 60 60
24 17010909021 SANDIKÇI İSMAİL 60 40
25 17010909022 GÜMÜŞ ELİF BEGÜM 28 12
26 17010909023 OVACIK CEM BERKAY 48 60
27 17010909024 ERGÜNÖZ MERYEM 44 40
28 17010909025 COŞKUNLU RAHİME 32 16
29 17010909026 ARSLAN MERVE 32 24
30 17010909027 MANSUR LEYLA 52 48
31 17010909028 ORAKCI RUMEYSA 40 52
32 17010909029 AKÇAY GÜLÇİN 88 80
33 17010909030 ESEN GAMZE 60 40
34 17010909031 ŞEN MERVE 64 32
35 17010909032 SARI KUBRA 32 36
36 17010909033 ÇOBAN KEZBAN 60 80
37 17010909034 EKMEKÇİ SENA Girmedi Girmedi
38 17010909035 DURMUŞ BEYZANUR 64 68
39 17010909036 BIKIM İSMAİL 52 44
40 17010909037 YÜKSEL DİLARA 84 80
41 17010909038 YÜCEL YAREN 72 52
42 17010909039 YILDIRIM HANİFE 40 36
43 17010909040 ŞİŞMAN HÜSEYİN NURİ 28 36
44 17010909041 ÇİLLİGÖL GÜL GİZEM Girmedi Girmedi
45 17010909042 ERDEM EMRE CAN Girmedi Girmedi
46 17010909043 İMAMOĞLU REYHAN 28 20
47 17010909044 KARANFİLDAĞI KARDELEN 52 52
48 17010909045 AYDIN MERVE 64 72
49 17010909046 ÖZDAMAR İREM 72 64
50 17010909047 AYRIÇ TUĞÇE 60 72
51 17010909048 KARAKELLE RUMEYSA 60 60
52 17010909049 TARTAR BURAK RECEP 80 80
53 17010909050 TÜRKKAN AYYÜCE 52 36
54 17010909051 YILDIRIM İDİL RANA Girmedi Girmedi
55 17010909052 YILDIZ EMİR 84 76
56 17010909053 ÖKMEN ÖZNUR 80 72
57 17010909056 KELEŞ MERVE 72 48
58 17010909058 Çalışkan Sümeyye 80 72
59 17010909072 BALCI Elif Çağla 48 64
60  KALKAN HANİFE 60 48
AYTEKİN ZEYNEP Geçersiz (Alttan Ders)
OKT. AYŞE MERVE KURTULAN
 2017-2018 AKADEMİK YILI
           EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ
ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI  I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 160111006 GÜLTEKİN FURKAN 52 64
2 17011111001 ÖZAY FEYZA 44 40
3 17011111002 DEMİROĞLU GURBET 52 68
4 17011111003 COŞKUN SÜMEYYE 80 0
5 17011111004 KURİ EMİNE 40 52
6 17011111005 SOYLU KEZİBAN 60 60
7 17011111006 KILIÇASLAN TUĞBA 52 60
8 17011111007 ALTUN ESRANUR 68 64
9 17011111008 ALİOĞLU ELİF SENA 52 48
10 17011111009 DEMİR AYSEL 40 48
11 17011111010 TUNÇEL ESMA 32 32
12 17011111011 ÇAĞLAYAN BEYZA NUR 52 44
13 17011111012 SARI DİLAN 36 36
14 17011111013 BUDAK HAZAL 36 36
15 17011111014 SÖNMEZ GAMZE 36 20
16 17011111015 TOKUL SEMANUR Girmedi Girmedi
17 17011111016 BULAK SEMRA 32 32
18 17011111017 TAŞAR BERFİN 48 24
19 17011111019 ÖZEY HALİL İBRAHİM 84 92
20 17011111020 TAŞDELEN MELİKE 40 36
21 17011111021 YAYLA SILA 64 76
22 17011111022 KIZILKAYA GÖKÇE SERDEM 44 40
23 17011111023 KELEŞ AYŞE 40 36
24 17011111024 KESKİN ABDÜLMELİH 52 40
25 17011111025 KAYRA DİLARA 32 32
26 17011111026 AYDIN KUTLU HAN 40 32
27 17011111027 YOLCU EMRAH Girmedi Girmedi
28 17011111028 SARIYAR HATİCE 64 48
29 17011111029 ÖZAYDIN AYBİKE 36 28
30 17011111030 BOLAT BATUHAN 68 60
31 17011111031 MUSLU REYHANNUR 40 20
32 17011111032 YAĞANTEKİN MERTCAN 76 68
33 17011111033 KOCABAŞ NURAN 68 44
34 17011111034 ÇAĞIL ESRA 32 44
35 17011111035 AYVALIOĞLU MUZAFFER 52 52
36 17011111036 KALAYCI MİNE 40 60
37 17011111037 KAYA YUSUF ŞAHİN 44 40
38 17011111038 ELMA GÖKHAN Girmedi Girmedi
39 17011111040 DURSUN AYŞEGÜL 40 32
40 17011111042 ESGİYAYLA MERYEM ZEYNEP 76 76
41 17011111043 ERDEM DİLARA 64 72
42 17011111044 ŞAYAKÇI ASENA 60 44
43 17011111045 GÜNEBAKAN BAHAR 60 32
44 17011111046 TEKGÖZ ÖZCAN 48 20
45 17011111047 AKGÜN ELİF ŞEVVAL 44 48
46 17011111048 DOĞAN SÜMEYYE 28 24
47 17011111049 YURTÖREN SÜMEYYE 32 36
48 17011111050 TEMEL ZEYNEP 68 60
49 17011111051 ERTÜRK SİNEM 52 40
50 17011111052 BURSA SAMET 40 32
51 17011111057 SARAÇOĞLU Selin 64 60
52 17011111061 KURU EMRE 76 72
OKT. AYŞE MERVE KURTULAN
2017-2018 AKADEMİK YILI
EDEBİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ
 ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI  I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
61 150105056 FELLY YOUSSOUF KATUMBA 80 64
1 160105001 YILMAZ ELİF İCLAL 76 80
2 160105002 EMANET İREM HALİME 68 84
3 160105013 AKÇAY GİZEM 88 84
4 160105016 ÖZCAN HABİBE Girmedi Girmedi
5 160105017 AKTAŞ ÖZLEM Girmedi Girmedi
6 160105024 ÖKSÜZ ÇAĞLA BAŞAK 92 84
7 160105026 BALCI UMUT 32 44
8 160105027 YILDIZ SILA İREM 76 88
9 160105041 İŞİK ABDULAZİZ Girmedi Girmedi
10 17010505002 CENGİZ ZEKİYE BİKEM 52 64
11 17010505003 KALKAN HATİCE Girmedi Girmedi
12 17010505004 CAN CANSU 64 60
13 17010505005 KUM RABİA 60 52
14 17010505006 ÇİFTÇİ ZEYNEP 80 76
15 17010505007 KARAASLAN FIRAT 28 52
16 17010505009 ERYILMAZ NELİN BESTE 96 84
17 17010505010 CAN MELEK Girmedi Girmedi
18 17010505011 TEPEHAN SELMA 60 36
19 17010505012 AKPINAR SELVER GÖKÇE Girmedi Girmedi
20 17010505013 YALDIZLI ELİF 80 76
21 17010505014 KESER AYLA 8 0
22 17010505015 KESKİN MELİS BUSE 84 88
23 17010505016 TÜRK KÜBRA 44 36
24 17010505017 KARATAŞ ŞULE 48 44
25 17010505018 GÜLTEKİN BAHAR Girmedi Girmedi
26 17010505019 ŞAHAN KUDAY 76 44
27 17010505020 YILMAZ TUĞÇE Girmedi Girmedi
28 17010505021 KARATAŞ MURAT 40 28
29 17010505022 KENDİ AYŞENUR 84 68
30 17010505023 GÜLEÇ ZEHRA Girmedi Girmedi
31 17010505024 BULUT YASİN MUSTAFA 52 28
32 17010505025 KARADENİZ RABİA Girmedi Girmedi
33 17010505026 PAMUK ASENA 64 52
34 17010505027 SARITAŞ SENA 64 52
35 17010505028 GÜNEŞ DOĞAN Girmedi Girmedi
36 17010505029 ARSLAN BÜŞRA Girmedi Girmedi
37 17010505030 TOKLU RUMEYSA 60 60
38 17010505032 DERVİŞOĞLU NİHAN 60 52
39 17010505033 AKIN ELİF NUR 36 36
40 17010505034 KESGİN RÜSTEM Girmedi Girmedi
41 17010505035 YÜKSEL BUSE 44 44
42 17010505036 DOĞAN MELİKE Girmedi Girmedi
43 17010505037 YERLİ KÜBRA Girmedi Girmedi
44 17010505038 KAYA EDA 44 36
45 17010505039 NARMAN BEYZA 48 36
46 17010505040 ÇABUK ZEHRA 20 0
47 17010505041 CEYLAN EZGİ Girmedi Girmedi
48 17010505042 BUTTANRI BUSE 60 52
49 17010505043 TAŞDELEN RAVZA MERVE 40 32
50 17010505044 BORA ASLI Girmedi Girmedi
51 17010505045 ÖZTÜRK GİZEM 48 52
52 17010505046 DOĞAN ELİF NAZLI 64 68
53 17010505047 BAŞYEŞİL SÜMEYYE Girmedi Girmedi
54 17010505048 ÖZTÜRK BİLGE 44 60
55 17010505049 EKMEN ŞEVVAL ALEYNA Girmedi Girmedi
56 17010505050 ÖZDEMİR ELİF 36 28
57 17010505051 COŞĞUN MUHAMMET Girmedi Girmedi
58 17010505052 KILINÇ BETÜL 40 48
59 17010505057 GÜLER CEREN 76 80
60 17010505061 SOMUNCU BEYZANUR Girmedi Girmedi
160105022 AKKAYA ZEHRA Geçersiz (Alttan Ders)
KILIÇLAR YUSUF CAN Geçersiz (Alttan Ders)
KOÇAK KAAN Geçersiz (Alttan Ders)
UĞUR ZEYNEP Geçersiz (Alttan Ders)
BAYLU VEDAT Geçersiz (Alttan Ders)
OKT. AYŞE MERVE KURTULAN
2017-2018 AKADEMİK YILI
EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
                          ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI  I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
Sütun1 Sütun2 Sütun3 Sütun4 Sütun5 Sütun6
1 17011212001 DURMUŞ YELDA 92 88
2 17011212002 AKBAŞ BÜŞRA 96 88
3 17011212003 KARAÇAM CANSU Girmedi Girmedi
4 17011212004 VAROL EMİNE KÜBRA 68 64
5 17011212005 DEMİRTAŞ FADİME 88 68
6 17011212006 İNCE FURKAN 84 88
7 17011212007 BUDAK YURDANUR 96 92
8 17011212009 USTA FEYZA NUR 76 84
9 17011212010 KALİK DİLAN 72 52
10 17011212011 KÖSE ERVA AHSEN 100 88
11 17011212012 AY BARIŞ 76 94
12 17011212013 AKSOY SÜMEYRA NUR 88 76
13 17011212014 ALBAYRAK LÜTFİYE DİLEK Girmedi Girmedi
14 17011212015 ÇİL BİLİR HİLAL
15 17011212016 YAŞAR KÜBRA 64 60
16 17011212017 AYDIN ZAHİDE Girmedi Girmedi
17 17011212018 KURT SİBEL ALMİNA 68 68
18 17011212019 GÜLSOY REYHAN 60 60
19 17011212020 CAN FATMA 64 40
20 17011212021 DÜZGÜN YAREN 72 52
21 17011212022 YÜKSEL EMRE 44 40
22 17011212023 PESEN NİHAN 96 92
23 17011212024 GÖZTAŞ ARİF CAN ÇAĞATAY Girmedi Girmedi
24 17011212025 EYİLİK İBRAHİM Girmedi Girmedi
25 17011212026 ŞEN ASENA 100 84
26 17011212027 KARABEKTAŞOĞLU SERKAN 64 48
27 17011212028 AYYILDIZ DİLAN 84 84
28 17011212029 İLGİN NESRULLAH 48 60
29 17011212030 GÜLEÇ FATİH 52 36
30 17011212031 SOLAKOĞLU HÜMEYRA Girmedi Girmedi
31 17011212032 TORUN ZEYNEP 20 28
32 17011212033 EKEROĞLU SİBEL 96 92
33 17011212034 UMDU GÖZDE 80 60
34 17011212035 ARI ANIL FURKAN 100 92
35 17011212036 AKSÖZ İLAYDA NUR 84 84
36 17011212037 EROL CANER 64 36
37 17011212038 PORSUK ESMA 64 72
38 17011212039 TOKTAŞ ŞEYMANUR 64 76
39 17011212040 ATAŞ ALİ KAN Girmedi Girmedi
40 17011212041 MANDIRALI BÜŞRA 60 44
41 17011212042 ÖZDEMİR MELİKE NUR 60 64
42 17011212043 İÇER İBRAHİM 40 40
43 17011212044 ÖZDEMİR SİNAN 32 36
44 17011212045 KÖSEN HALİL EMRE 52 52
45 17011212046 CİN KEVSER 92 88
46 17011212047 TUNÇ MUHAMMET BURAK 60 68
47 17011212048 ERDOĞAN İBRAHİM 64 60
48 17011212049 DİKME FATMANUR 84 88
49 17011212050 ATLIHAN OĞUZHAN 84 84
50 17011212051 KANAYRAN SEMA NUR 80 60
51 17011212052 DEMİRCİ KÜRŞAT TOPRAK 88 80
52 17011212053 GÜNAY TUĞRUL MERT 68 76
53 17011212054 ORTASÖZ HAVVA YASEMİN 48 52
54 17011212055 SALİHLERLİ PEREN DOĞA 80 76
55 17011212056 BİÇER EDA NUR 68 60
56 17011212057 GÜLŞEN SEDA NUR 48 32
57 17011212058 TÜRKMEN İPEK 88 60
58 17011212059 KILIÇ MÜCAHİT 24 20
59 17011212060 ALTUNTAĞ SATİFE Girmedi Girmedi
60 17011212061 GÜNAY SİNEM 48 52
61 17011212062 EMANET RUVEYDA 68 76
OKT. AYŞE MERVE KURTULAN
2017-2018 AKADEMİK YILI
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
          ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI I-I MUAFİYET SINAV SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
Sütun1 Sütun2 Sütun3 Sütun4 Sütun42 Sütun5
1 161203002 KOLYİĞİT DAMLA* GİRMEDİ GİRMEDİ
2 161203004 KARACA ELİF NUR 92 88
3 161203009 AKDAĞ GÖKER 88 88
4 161203010 ORDU BÜŞRA GİRMEDİ GİRMEDİ
5 161203011 DEMİRKAN MUHAMMET 64 76
6 161203015 TOPCU SAMET CAN GİRMEDİ GİRMEDİ
7 161203020 DOĞAN NİLAY 60 60
8 161203021 KARA KORHAN 76 80
9 161203028 İPEKEL SİNEM GİRMEDİ GİRMEDİ
10 161203033 YİĞİT KAAN 72 52
11 171203040 HAŞİM ABDULHAKIM GİRMEDİ GİRMEDİ
12 171203041 HAHN YASMİNE GİRMEDİ GİRMEDİ
13 171203042 AL BEIK Dana GİRMEDİ GİRMEDİ
14 17121203001 YILMAZ ÖMER İntibak  İntibak
15 17121203002 AKDAŞ HEDİYE ELİF GİRMEDİ GİRMEDİ
16 17121203003 GÜNAY HİLMİ GİRMEDİ GİRMEDİ
17 17121203004 ÖZTÜRK UMUT GİRMEDİ GİRMEDİ
18 17121203005 KIRTAY İREM NUR KURULUŞ GİRMEDİ GİRMEDİ
19 17121203006 BOLAT ELİF BEYZA GİRMEDİ GİRMEDİ
20 17121203007 İLTER MEHMET ŞİRİN GİRMEDİ GİRMEDİ
21 17121203008 HANBAY BERK GİRMEDİ GİRMEDİ
22 17121203009 AKHAN AHMET RIZA GİRMEDİ GİRMEDİ
23 17121203010 GÜLER OĞUZHAN GİRMEDİ GİRMEDİ
24 17121203011 BEDİRHANDEDE BAHATTİN AHMET 92 92
25 17121203012 ZOROĞLU BARAN GİRMEDİ GİRMEDİ
26 17121203013 GÜLÜŞTÜR MERT HAN GİRMEDİ GİRMEDİ
27 17121203014 ÇAKMAZ YASİN 80 76
28 17121203015 KARALİ BERKAY GİRMEDİ GİRMEDİ
29 17121203016 YENİÖREN BUSE GİRMEDİ GİRMEDİ
30 17121203017 AKYILDIZ BÜŞRANUR GİRMEDİ GİRMEDİ
Okt. Banu ERGEN
            2017-2018 AKADEMİK YILI
                               MÜHENSİLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
 ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı İmza Sütun1
1 161201006 TOPAL ŞEYDA 80 76
2 161201008 GÖKDURU AHMET MUSA 68 64
3 161201010 YILDIRIM FARUK GİRMEDİ GİRMEDİ
4 161201017 KÖR HALİL İBRAHİM 92 92
5 161201023 TUZCUOĞLU MEHMET SAMİ 88 76
6 161201024 ŞANLIER BATUHAN 84 88
7 161201026 YAVAŞ İSMAİL 76 68
8 161201028 GÜRSES ANIL GİRMEDİ GİRMEDİ
9 161201037 REİSOĞLU SEVDA 64 68
10 161201042 KARADERELİ MUHAMMET YASİN 88 88
11 161201047 ARAS DENİZHAN GİRMEDİ GİRMEDİ
12 161201051 YAŞAR HASAN GÖRKEM GİRMEDİ GİRMEDİ
13 161201058 DERİCİ İBRAHİM GİRMEDİ GİRMEDİ
14 161201076 GÖKŞİN SAKİNE GİRMEDİ GİRMEDİ
15 17121201001 ÇÖGEN TALHA GİRMEDİ GİRMEDİ
16 17121201002 ÇAKIL FATİH 36 48
17 17121201003 ÖZGÖKÇE ÖMER FARUK 76 88
18 17121201004 MEMİŞ OĞUZHAN 72 60
19 17121201005 KOÇAK MEHDİ MEHMET 72 84
20 17121201006 SERT OĞUZ KAAN 84 72
21 17121201007 ELKONCA NURULLAH 32 60
22 17121201008 KAHYAOĞLU FURKAN 84 84
23 17121201009 ALAN MUHAMMED ENES GİRMEDİ GİRMEDİ
24 17121201011 AVCIOĞLU AHMED CİHAN 84 92
25 17121201012 YILMAZ ERGİN 60 80
26 17121201013 ÇAĞLI BEYZA 60 68
27 17121201014 BAŞ BATUHAN 64 68
28 17121201015 KULA BATUHAN 64 52
29 17121201016 EYÜPOĞLU TUNCAY GİRMEDİ GİRMEDİ
30 17121201017 NAS SERHAT 72 60
31 17121201018 ŞİMŞEK ADEM 64 44
32 17121201019 KELLECİ UĞUR 76 80
33 17121201020 BAYRAK MUSTAFA 100 84
34 17121201021 KILIÇ SİBEL 84 76
35 17121201022 USLU HAMZA 64 60
36 17121201023 SARIYILDIZ FURKAN GİRMEDİ GİRMEDİ
37 17121201024 DOĞAN MEHMET GİRMEDİ GİRMEDİ
38 17121201025 ŞEKER KAYA TARIK 88 88
39 17121201026 ÇETİN ZEYNEP ASLI GİRMEDİ GİRMEDİ
40 17121201027 ÇELİK BURAK 80 68
41 17121201028 SAKAOĞLU MUHAMMED SALİH 64 48
42 17121201029 AVCI ONUR GİRMEDİ GİRMEDİ
43 17121201030 BAKIRTAŞ SUAT 16 20
44 17121201031 KOCABIYIK DENİZ CAN 60 44
45 17121201032 İÇER SITKI SÜLEYMAN GİRMEDİ GİRMEDİ
46 17121201033 KARA DERYA GİRMEDİ GİRMEDİ
47 17121201034 ZOR MUHAMMET 52 60
48 17121201035 DEMİRCİ ELİF 92 88
49 17121201036 AKSOY YAVUZ SELİM 96 76
50 17121201037 GÜNDOĞDU ERDEM GİRMEDİ GİRMEDİ
51 17121201039 AKYOL ONUR GİRMEDİ GİRMEDİ
52 17121201040 DEMİR RAMAZAN 52 64
53 17121201041 TATAR İBRAHİM HALİL 44 28
54 17121201042 ŞAHİN EBRAR 92 80
55 17121201043 AYDIN HAKKI 84 64
56 17121201044 MAVİ YUNUS EMRE 96 84
57 17121201045 ŞAHİN BERKAY GİRMEDİ GİRMEDİ
58 17121201046 ERSUN ANIL 48 48
59 17121201047 AK MAHSUN GİRMEDİ GİRMEDİ
60 17121201048 DULKADİROĞLU DERİN GİRMEDİ GİRMEDİ
61 17121201051 TAŞSÜMER TUNAHAN 76 64
62 17121201052 ÖZKAPU MEHMET 72 72
63 17121201053 AVŞAR FERHAT 92 100
64 17121201054 UZUN ŞAHİN 60 84
65 17121201055 ZENGİN TALHA 88 84
66 17121201056 ÖZER DİLAN GİRMEDİ GİRMEDİ
67 17121201058 ÖZKAN RABİA GİRMEDİ GİRMEDİ
68 17121201059 CELEP İREM 80 76
69 17121201060 İNAN MEHMET 60 60
70 17121201061 ÇALIK SAMED 28 40
71 17121201062 DEMİR MUSTAFA GİRMEDİ GİRMEDİ
72 17121201067 GAFFAROĞLU MUHAMMET GİRMEDİ GİRMEDİ
Okt. Banu ERGEN
           2017-2018 AKADEMİK YILI
                    SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ
   ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 17070202001 GÜREL ESMA MELİKE 96 84
2 17070202002 POYRAZ OĞUZHAN 60 60
3 17070202004 TOPALOĞLU UTKU BARET 64 36
4 17070202005 ERİŞ BÜŞRA 40 56
5 17070202006 HASANLAR ŞEYMA 28 20
6 17070202007 MUSAOĞLU NİSA NUR 88 80
7 17070202008 İZGİ SALİHA 24 24
8 17070202009 YILDIR ERENCAN 72 68
9 17070202010 ALPASLANOĞULLARI SAMET GİRMEDİ GİRMEDİ
10 17070202011 AYTEKİN ASLI 40 36
11 17070202012 TORUN BÜŞRA 64 36
12 17070202013 KARABAĞ ESMA 60 40
13 17070202014 BAŞKAYA NUR MELİSA 96 96
14 17070202015 KARAKARA ŞAHİN 48 28
15 17070202016 DEMİRCİOĞLU FATMA 92 88
16 17070202017 CAMBAZ ŞEVVAL 44 40
17 17070202018 KUŞKAYA EMEL 32 28
18 17070202019 ARIĞ ALİ GİRMEDİ GİRMEDİ
19 17070202020 KAYA HASAN 44 40
20 17070202022 AKKUŞ KADER 60 44
21 17070202023 OKUDAN GAMZE 64 60
22 17070202024 GÜMÜŞAY ECEM GÜL 40 36
23 17070202025 GÖKTEPE SEÇİL 60 32
24 17070202026 ZONGUR MÜLKELSÜL 20 24
25 17070202027 SEREZLİ NİSA 72 60
26 17070202028 DANİŞ SİBEL 24 32
27 17070202029 YILDIZ ESMA 28 48
28 17070202030 YILDIRIM SABRİYE ETKA GİRMEDİ GİRMEDİ
29 17070202031 KALKAN DURSUN 68 52
30 17070202032 KURHAN ELİFNUR 68 68
31 17070202033 GÜNEŞ SENA GİRMEDİ GİRMEDİ
32 17070202034 ÇAĞDAŞ REYHAN GİRMEDİ GİRMEDİ
33 17070202035 TATLİ ZÜBEYDE 32 28
34 17070202036 GÜNER EZGİ GİRMEDİ GİRMEDİ
35 17070202037 HATİPOĞLU BÜŞRA NUR GİRMEDİ GİRMEDİ
36 17070202038 ŞİMŞEK ESRA 40 52
37 17070202039 ARSLAN BARIŞ 64 60
38 17070202040 YARAR AYÇA BETÜL 60 44
39 17070202041 BALTA GÜLNİHAL KEVSER 84 80
40 17070202042 CANKURT EMİRE GİRMEDİ GİRMEDİ
41 17070202043 AYDOĞDU RÜMEYSA 36 0
42 17070202044 ŞAHİN SEMANUR 72 64
43 17070202045 BARİN YELDA 60 40
44 17070202046 BAYÇELEBİ NURTEN 28 24
45 17070202048 KOÇ MERTCAN 84 48
46 17070202049 BULUT BERFİN 48 44
47 17070202050 KUŞ YAĞMUR 44 36
48 17070202051 KÜLAH DİLARA 44 24
49 17070202052 MANAV MERVE 36 32
50 17070202053 SERT İLKAY NUR 48 40
51 17070202054 VAROL AYŞE BEYZA 80 84
52 17070202055 ENCU BESNA 60 40
53 17070202056 KILIÇ AHSEN NUR 48 52
54 17070202057 AYDIN FEYZA NUR 72 60
55 17070202058 KÜÇÜK BEYZA 40 32
56 17070202059 VATANSEVER ŞEVVAL 60 40
57 17070202060 ŞAHİN MUAZ 76 84
58 17070202061 HÜLAGU SERKAN 48 40
59 17070202062 AYTAN HATİCE 48 44
60 17070702001 TOLTAR SEMANUR GİRMEDİ GİRMEDİ
61 17070703001 AKSUNGUR HÜSEYİN 36 28
OKT. YELİZ KIZILAY ÜNAL
2017-2018 AKADEMİK YILI
                           SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ
                                                                                                              ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 17070101001 PURUT SEMA GİRMEDİ GİRMEDİ
2 17070101002 SERİ ESRA 76 64
3 17070101003 KILIÇ BURCU 60 68
4 17070101004 KIZILKANAT İMAM BAKIR 76 64
5 17070101005 HAŞİMOĞLU AYŞENUR 48 52
6 17070101006 ERDEM BAHADIR GİRMEDİ GİRMEDİ
7 17070101007 ÇALIKDAŞ ŞERAFETTİN KEMAL 60 60
8 17070101008 KARACA BENGÜ SU 60 48
9 17070101010 YEŞİLYURT SENA 60 60
10 17070101011 AK MERVE 52 36
11 17070101012 BAKAL EMRE HAMZA 68 44
12 17070101013 ALTUN NURDA 80 84
13 17070101015 ÖZMADEN BÜŞRA 40 40
14 17070101016 ÖZÇELİK TÜLİN 64 80
15 17070101017 ATASAVUN HANDE 72 60
16 17070101018 KOTO BEDİRHAN 32 16
17 17070101019 ARSLANALP NURCAN 52 36
18 17070101020 KİLİÇ ÜMİT GİRMEDİ GİRMEDİ
19 17070101022 SEVMEZ EBRU 88 84
20 17070101023 KOTİL RABİA 92 88
21 17070101024 ÖZDEMİR ELİF NUR 72 76
22 17070101025 YENİGÖKGÖZOĞLU ŞULE 44 56
23 17070101026 ALKAN ÇAĞLA 64 36
24 17070101028 CAN ABDULKERİM GİRMEDİ GİRMEDİ
25 17070101029 ASILEREN HİLAL 64 52
26 17070101030 KARABULUT DİCLE 60 60
27 17070101031 ÇOLAK SEVAL 68 48
28 17070101032 KARADAĞ MUHAMMED NURULLAH 48 16
29 17070101033 ALTINAY RUMEYSA GİRMEDİ GİRMEDİ
30 17070101034 GEDİŞ RABİA 40 32
31 17070101035 KASANTUĞ ŞEVVAL 92 88
32 17070101036 SARAÇ BÜŞRA 60 60
33 17070101037 ÇETİNDİL DİLARA 64 52
34 17070101038 YENİLMEZ GAMZE 64 72
35 17070101039 TOKEL SEMANUR 44 16
36 17070101040 ÇALIM KÜBRA 40 48
37 17070101041 AKDEMİR BERRİN GİRMEDİ GİRMEDİ
38 17070101042 DİNÇ SEREN CEYDA 84 60
39 17070101043 ASLAN ELMAS NAZ 52 32
40 17070101044 ÖZDEMİR ESRANUR 40 44
41 17070101045 TİRYAKİ BETÜL 36 48
42 17070101046 EROĞLU DİLAN 68 76
43 17070101047 AKÇAY FATMA BUSE 60 52
44 17070101048 DAYANÇ SERKAN HALİL 44 32
45 17070101049 SARIMADEN ALEYNA 40 20
46 17070101050 GÖKÇEN NURSENA GİRMEDİ GİRMEDİ
47 17070101051 ILGAZ LATİF 28 8
48 17070101052 UYANIK ALEYNA YAĞMUR 60 64
49 17070101053 DURNA KÜBRA 64 44
50 17070101054 ÖZTÜRK İLKER GİRMEDİ GİRMEDİ
51 17070101055 TOK ABDULLAH GİRMEDİ GİRMEDİ
52 17070101056 AKSU MUHARREM 48 40
53 17070101057 DEMİR BEYZA 36 44
54 17070101058 KEÇECİ HİLAL 60 44
55 17070101059 KİŞ BÜŞRA 48 48
56 17070101060 FİDAN KÜBRA 60 36
57 17070101061 KIZIL NURAY 48 44
58 17070101062 SEZEK SELMA 36 28
59 17070702001 TOLTAR SEMANUR 32 40
OKT. YELİZ KIZILAY ÜNAL
2017-2018 AKADEMİK YILI
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ
               ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil 1 Yabancı Dil II
1 160704030 ONAT MERVE 88 80
2 17070704001 ASLAN BEYZANUR 64 68
3 17070704002 SARIYILDIZ ELİF GAMZE 88 68
4 17070704003 İNCEKARA SERPİL 68 76
5 17070704004 DURMUŞ MERYEM 60 72
6 17070704005 ÖZSOY BETÜL 60 48
7 17070704006 TUNCAY BAHAR 48 44
8 17070704007 AYYILDIZ ELİF 80 76
9 17070704008 ERDOĞAN HEYCAN 48 32
10 17070704009 KALKAN ŞULE 80 84
11 17070704010 ÜST İSMAİL 76 72
12 17070704011 AKYOL BETÜL 44 40
13 17070704012 SATIN İREM 60 80
14 17070704013 SEVÜKTEKİN MÜGE GİRMEDİ GİRMEDİ
15 17070704014 KILIÇ İREMGÜL 76 80
16 17070704015 TEYFUR İBRAHİM 60 32
17 17070704016 ŞİMŞEK SÜMEYYE 84 64
18 17070704017 TÜLÜ KÜBRA 28 36
19 17070704018 ERSOY ŞEYMA 40 64
20 17070704019 ERGÜL ZEHRA 44 52
21 17070704020 YEŞİLORMAN RABİA 44 32
22 17070704021 YORT GÜLCAN 52 28
23 17070704022 ARIÖZ MEDİHA 76 60
24 17070704023 KOÇ KÜBRANUR 80 92
25 17070704024 PINAR GİZEM 84 88
26 17070704025 YALÇINKAYA PENBENUR 44 60
27 17070704026 AYDEMİR BAYRAM KEMAL 44 40
28 17070704027 GÖKÇEL ŞEYMA 44 68
29 17070704028 KÜTÜK BÜŞRA 72 72
30 17070704029 KARASU AYNUR 76 72
31 17070704030 KURT BEYZANUR 68 76
32 17070704031 DOLMACI ŞEVVAL 72 76
33 17070704032 GÜNGEN AYHAN 60 32
34 17070704033 DUMANGÖZ MELİHA 44 52
35 17070704034 EREN NESİBE 64 52
36 17070704035 KARABULUT BÜŞRA 64 60
37 17070704036 ESKİ ALİME 52 32
38 17070704037 KEMENT ELİF NUR 44 44
39 17070704038 YALÇIN SEMA 60 32
40 17070704039 SAR İREM 44 60
41 17070704040 TEKELİ MERVE SİBEL 48 36
42 17070704041 KIRMAN HİLAL 44 64
43 17070704042 SEVER İDRİS 36 48
44 17070704043 KARAATAY SONGÜL 68 72
45 17070704044 ŞENLİKOĞLU YASEMİN 84 72
46 17070704045 ACAR MEHMET 40 28
47 17070704046 KÖKER DİLARA 52 40
48 17070704047 AKSOY BİLGE 76 68
49 17070704048 GÖKSÜ MERVE 60 60
50 17070704049 ÇEBİ TUĞBA 60 72
51 17070704050 SALTIK MEDİNE 80 76
52 17070704051 ARSLAN VİLDAN 60 52
53 17070704052 TÜYLEK MERYEM 64 68
54 17070704053 DEMİRCİ ŞEVVAL 44 72
55 17070704054 EKİCİ İLKNUR 68 64
56 17070704055 ÜNAL ŞEYMANUR 64 60
57 17070704056 AKDEMİR HELİN 68 60
58 17070704057 SARIKAYA ELİF NUR 80 84
59 17070704058 COŞKUN AYFER 76 76
60 17070704059 KANATCI RANA ELİF 48 48
61 17070704060 GEMİCİ ESMANUR 60 52
62 17070704061 ÖZTÜRK HAKAN 72 64
63 17070704062 BOSTANCIOĞLU HİLAL 48 68
64 POLAT GÜLCEYDA 60 44
                                                                    Okutman Merve TEKİN
2017-2018 AKADEMİK YILI
            SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ
 ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL SINAVI I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 160901003 GÜL HÜLYA Girmedi Girmedi
2 160901006 ÖZDEMİR BURAK CAN 76 88
3 160901007 ÖZKAN TAHA DOĞAN 80 76
4 160901017 TAN BURAK 80 68
5 160901020 ŞAHİN RABİA 84 84
6 160901025 ÖZSİNAN BERKAY 76 88
7 160901028 TAŞDEMİR ÜMRAN 52 40
8 160901031 ÇAĞLAYAN FATMA SARA 60 48
9 160901034 ÇAKIROĞLU FEYZANUR 60 52
10 160901036 SARAÇ EBUBEKİR 84 80
11 160901039 ŞİŞMAN NURCAN 88 60
12 160902003 KIZILTAŞ AYŞEGÜL Girmedi Girmedi
13 17090101001 GÜL LÜTFİYE 28 36
14 17090101002 KATKAT EDANUR 52 56
15 17090101003 ÖZGEDER MERVE 44 24
16 17090101004 BULGURCU BİLGENUR 64 76
17 17090101005 ŞAHİN FATMA 44 52
18 17090101006 ALTIN MÜMİN Girmedi Girmedi
19 17090101007 BAKINDI MUSTAFA 48 24
20 17090101008 DAĞAŞAN TOLGAHAN 76 60
21 17090101009 ERDEM RUMEYSA NUR Girmedi Girmedi
22 17090101010 ARAZ EMRE 36 36
23 17090101011 GÖK ÖMER 20 24
24 17090101012 CENNET MİHRİBAN 60 20
25 17090101013 GÖK BURAK 28 32
64 17090101014 YILDIZ ÇAĞLA 48 16
26 17090101015 ULUTÜRK AHMET 44 28
27 17090101016 YILMAZ HARUN 36 44
28 17090101017 ŞİRİN VEDAT 24 28
29 17090101018 ÖZALP ZEYNEP YAĞMUR 80 60
30 17090101020 ÇETİNEL EMRE 60 52
31 17090101021 CEVAHİR PINARCAN 32 24
32 17090101022 COŞKUN ESMANUR 60 68
33 17090101023 KILIÇASLAN HİLAL 52 40
34 17090101024 ONDALIKOĞLU AZİZ OĞUZ Girmedi Girmedi
35 17090101025 KIRAN AYŞE 48 28
36 17090101026 PINAR ALİŞAN 96 72
37 17090101027 GÜÇLÜ NERİMAN NİSANUR 80 68
38 17090101028 AKIN BEYZA 52 40
39 17090101029 BİÇER GİZEM 72 16
40 17090101030 TANIŞMAN GÖKÇE 76 80
41 17090101031 BULUT SÜMEYYE 64 44
42 17090101033 ÇINAR CENGİZALP 64 76
43 17090101034 KARA HİDAYET 76 60
44 17090101035 GÜNDOĞDU MELİH CAN 48 24
45 17090101036 KIVRAK BATUHAN 76 84
46 17090101037 TÜRKAL MUHAMMED SAİD 24 20
47 17090101038 AKLIBAŞINDA YUNUS EMRE 36 20
48 17090101039 ASLAN HAMDİ 80 68
49 17090101040 BAŞAR ENES BAHADIR 44 32
50 17090101041 TURAN OĞUZHAN Girmedi Girmedi
51 17090101042 UÇAR FİLİZ 36 44
52 17090101043 IŞIK ELİF REYYAN 44 52
53 17090101044 BAYSAL ALİ Girmedi Girmedi
54 17090101045 AKDERE ÖMER FURKAN 80 80
55 17090101046 AKKÖSE SELİM Girmedi Girmedi
56 17090101047 ÇATAR AYŞE 52 32
57 17090101048 KARPUZ SEYİTCAN 36 36
58 17090101049 GÜNDOĞDU AHMET 48 60
59 17090101050 BAYKUŞ DİLRUBA NİSA 72 68
60 17090101051 ÇAYIR HAFİZA 60 64
61 17090101052 ALAGÜNEY ELİF 48 52
62 17090101055 GÖKSU NECİP ENES 88 84
63 17090101056 ALÇAY HASAN 44 36
OKT. YELİZ KIZILAY
  2017-2018 AKADEMİK YILI
SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
 ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 160903005 ATALAN BAHAR 80 84
2 160903008 KIZILTAŞ SELİM 32 48
3 160903009 OĞUZ DİCLE 100 92
Girmedi 160903022 KURBAN ABDULKADİR 68 68
5 160903025 ŞENSU FURKAN 92 100
6 160903028 DENİZ HALİL İBRAHİM Girmedi Girmedi
7 160903030 ÖMEROĞLU AHMET EMİR 84 68
8 160903031 AKSÖZ ELİF 72 88
9 160903034 KILIÇARSLAN SELİM 68 36
10 160903036 AKSU ŞEYMA 64 68
11 160903039 KARACALAR MEHMET KERİM 88 80
12 160903052 GÜRKAN YASİN BERK Girmedi Girmedi
13 160903055 PİLGİR İREM 76 60
14 160903057 GÜLER BÜŞRA 92 88
15 160903058 KAMADAN BERKEHAN 72 60
16 160903064 KIZILKAYA YUSUF 32 44
17 17090303004 KINAY ELİF Girmedi Girmedi
18 17090303005 TOPAL GİZEMNUR 60 48
19 17090303006 YENER HALİL İBRAHİM 76 80
20 17090303007 NECİPOĞLU HANİFE SADBERK 48 64
21 17090303008 ERASLAN AYDANUR 64 76
22 17090303009 AKKANAT CEREN 60 48
23 17090303010 YILMAZ PINAR 60 60
24 17090303011 SUCU MERVE 60 36
25 17090303012 KARACA KÜBRA 52 36
26 17090303013 DEMİRTAŞ ÖZCAN 28 16
27 17090303014 BEKDAŞ GAMZE 36 12
28 17090303015 TUZCUOĞLU HAFİZE ESRA Girmedi Girmedi
29 17090303016 GİDER DİLAN Girmedi Girmedi
30 17090303017 EKİCİ MELTEM 60 60
31 17090303018 ZORLU FURKAN 68 48
32 17090303019 BORÇAKTEPE TALHA Girmedi Girmedi
33 17090303020 OKUTAN HALİME NİL 64 60
34 17090303021 YENİARAS UĞUR 64 48
35 17090303022 AKKOYUN HÜSEYİN 72 80
36 17090303023 ÇALIKAYA ENES MALİK 12 12
37 17090303024 GÖKMEN ÇAĞLA ŞEVVAL 84 72
38 17090303025 TERZİ EMİRHAN Girmedi Girmedi
39 17090303026 KURT GİZEM Girmedi Girmedi
40 17090303027 GÜR LEVENT YAKUP 96 88
41 17090303028 ÖZBAY OZAN SAMİCAN 76 80
42 17090303029 KAYA BEYAZIT 88 88
43 17090303030 KARABACAK ELİF 76 52
44 17090303031 KÖKTAŞ İSMAİL 76 60
45 17090303032 ALTIKARDEŞ MERHİDE 60 60
46 17090303033 ATEŞOĞLU BURAK Girmedi Girmedi
47 17090303034 ACAR CEYHUN EMRE 48 44
48 17090303035 ALGANATAY MELTEM 32 36
49 17090303036 ARPACI EMİR ENİS 44 40
50 17090303037 KARALAR MERT 44 56
51 17090303038 BAL ABDULKADİR Girmedi Girmedi
52 17090303039 KORKMAZ EBUBEKİR 32 32
53 17090303040 İKİNCİ ECE Girmedi Girmedi
54 17090303041 ÖZEN MERVE 72 60
55 17090303042 GENİŞ MUHAMMED OĞUZHAN 68 52
56 17090303043 KARATAŞ ABDULSAMET 80 60
57 17090303044 DOK METE 60 32
58 17090303045 AKTEPE KORAY Girmedi Girmedi
59 17090303046 UĞUZ FAHRETTİN 44 52
60 17090303047 BÖLÜKBAŞI İREM 52 48
61 17090303048 TUMA MELİH 52 56
62 17090303049 KORKMAZ NECİBE BERRA Girmedi Girmedi
63 17090303050 SAVAŞ ÖMER FARUK 60 60
64 17090303051 UZUN ELİF ECE Girmedi Girmedi
65 17090303052 TOKER AYŞEGÜL 60 44
66 17090303053 ESEN SELMAN TALHA 36 32
67 17090303054 ÖZGÖR AHMET TARIK 36 32
68 17090303055 ÇETİNKAYA ÖMER 84 68
69 17090303056 ÇAKMAR KEZBAN 56 36
70 17090303057 TOPCU RÜMEYSA 48 52
71 17090303058 YAVAŞ HALİL İBRAHİM 60 40
72 17090303059 UYANIK ZEYNEP 48 28
73 17090303060 AKSOY SÜMEYYE 36 24
74 17090303061 YILDIZ BÜŞRA 40 48
75 17090303062 TIN MUHAMMED FATİH Girmedi Girmedi
76 17090303063 ÇAVUŞOĞLU SERKAN BERK 44 44
77 17090303064 ÖZDEMİR SELMAN Girmedi Girmedi
78 17090303068 Elmastaş Ebrar Girmedi Girmedi
79 17090303069 TUNÇ OSMAN Girmedi Girmedi
80 17090303072 KOTİL ALEYNA 76 88
81 17090303076 GÖKSU FURKAN EMRE 100 76
Okt. YELİZ ÜNAL
                      2017-2018 AKADEMİK YILI
SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ
 ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 160905014 KILINÇ CİHAN GİRMEDİ GİRMEDİ
2 160905051 SAPAN FIRAT GİRMEDİ GİRMEDİ
3 160906002 ÇİFTÇİ MÜCAHİT 60 72
4 160906004 AKGÜL ONUR 88 88
5 160906011 BOYRAZ SALİH 88 64
6 160906014 KAYA CEREN BERRAK 88 80
7 160906023 AKDENİZ LİVANUR GİRMEDİ GİRMEDİ
8 160906033 EMANET BEKİR ENES 84 80
9 160906035 ÖZTÜRK BATUHAN GİRMEDİ GİRMEDİ
10 160906038 ÖZYÖRÜK MUHAMMET 76 60
11 160906070 BIN WALI RAKIB 100 92
12 160906071 MAHAMAD Kukhaibard 96 96
13 160906073 YASEEN AL-HAMMADİ Tasnim GİRMEDİ GİRMEDİ
14 160906074 ODIANGO DAVE BRYCOLE 96 100
15 17090506002 ERDEM İREM GİRMEDİ GİRMEDİ
16 17090506003 DUMAN MUHAMMET EMİN 64 60
17 17090506004 TEKELİ MERVE CANAN 76 68
18 17090506005 KIZILER İHSAN 60 76
19 17090506007 KORUKÇU MEHMET SİNAN 48 56
20 17090506008 BAL HALİL İBRAHİM 92 96
21 17090506009 ÇEVİK HİLAL 24 20
22 17090506010 ERYILMAZ AHMET 88 64
23 17090506011 ÇAKIR SUDE NUR 60 52
24 17090506012 DEMİR OĞUZHAN 68 80
25 17090506013 KANOĞULLARI MÜSLÜM 44 56
26 17090506014 ÖZGÜL MEHMET CAN 96 92
27 17090506015 TOĞAÇAR EDA 84 72
28 17090506016 GÖKTEPE EMİRCAN 84 68
29 17090506017 TÜRKEŞ MURAT 52 36
30 17090506018 NEFES BÜŞRA 32 36
31 17090506019 İÇER MÜCAHİT 64 64
32 17090506020 MÜLAYİM MUHAMMED ŞAKİR GİRMEDİ GİRMEDİ
33 17090506021 SAĞMAN RUVEYDA 80 88
34 17090506022 EŞMEKAYA MELTEM 72 72
35 17090506023 TÜREDİ SEMA NUR 44 44
36 17090506024 BİNİCİ MUHAMMED FEYZULLAH 68 60
37 17090506025 ÇELİK ASYA 20 20
38 17090506026 KAKIRMAN DENİZ ULAŞ 92 72
39 17090506027 OZAN İBRAHİM 80 72
40 17090506028 KULBAY EBRU 100 72
41 17090506029 BAŞIBÜYÜK SÜHEYL 72 40
42 17090506030 AY MUHAMMET SAFA 52 12
43 17090506031 ŞANCI ONUR 48 40
44 17090506032 GEZER ÖMER FAİK 64 60
45 17090506033 ARSLAN ZEYNEP 92 80
46 17090506034 KIZILTUNÇDEN MUHAMMED FATİH 32 36
47 17090506035 YAZAR EMRE 84 72
48 17090506036 ÜSTÜNKAYA EREN 60 60
49 17090506037 TOPRAK BÜŞRA 96 80
50 17090506038 KERİÖZ MURAT 40 40
51 17090506039 TANDOĞAN RAGIP 44 64
52 17090506040 BAŞ AYBİKE GİRMEDİ GİRMEDİ
53 17090506041 KORKMAZ AHMET TAYYİP 60 60
54 17090506042 ORAN İDRİS GİRMEDİ GİRMEDİ
55 17090506043 DEMİR YUSUF MERT 60 40
56 17090506044 KÜÇÜK GAZİHAN 64 80
57 17090506045 SARI ZORBEY ULUBERK 64 44
58 17090506046 DEĞERLİ MUHAMMET TAHA 60 48
59 17090506047 KAFA BEYZA 60 36
60 17090506048 ARAS SUNA 80 76
61 17090506049 ÇİNKILINÇ SEMİH 68 64
62 17090506050 EKİNCİ MURATHAN 52 40
63 17090506051 DAYANGAÇ NEHSAN GİRMEDİ GİRMEDİ
64 17090506052 BASİT ÖMER BEKİR 44 64
65 17090506054 GÖNEN ZEYD ENSAR 92 92
66 ABALI EMRULLAH Geçersiz (Alttan Ders)
67 ÖZER SAİD NURİ 52 0
OKT. YELİZ KIZILAY
                      2017-2018 AKADEMİK YILI
                                             SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 
              ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL I-II MUAFİYET SINAVI SONUÇLARI
No Öğrenci No Soyadı Adı Yabancı Dil I Yabancı Dil II
1 160907004 DOĞAN MUHAMMED GİRMEDİ GİRMEDİ
2 160907009 SÖNMEZ İSA 72 44
3 160907025 AKBULUT MELİKE NUR 72 88
4 160907030 UZUNLUOĞLU ÖNDER 40 36
5 160907033 KIRIKBAŞ ALEYNA CEREN 80 92
6 160907045 ÜNLÜ RAVZA 72 80
7 160907050 GÜR KÜRŞAT BURAK 64 72
8 160907058 SARIMEHMET ŞÜKÜR 96 72
9 160907061 KOSKAR CEYLAN 92 84
10 17090907001 YILDIZ ÖZGÜL 92 88
11 17090907002 TURGUT EBUBEKİR SUFUYAN 64 80
12 17090907003 DEMİRTAŞ MUHAMMED ENES 60 44
13 17090907004 ÖKSÜZ HAMDİ 60 52
14 17090907005 BECERİK İREM 60 64
15 17090907007 GENÇTEN BUĞRA KAAN 88 48
16 17090907008 ÖZTEKİN ŞADİYE 80 48
17 17090907009 DİKİCİ RIDVAN 44 44
18 17090907010 DENİZ ERTUĞRUL 52 44
19 17090907011 YILMAZ ONUR CAN 76 80
20 17090907012 KINIK MURAT GİRMEDİ GİRMEDİ
21 17090907013 KARALİ ZEKİYE 92 84
22 17090907014 TAŞDEMİR EBUBEKİR 76 76
23 17090907015 BURSALI BÜŞRA 32 36
24 17090907017 AKDEMİR FATIMA ZEHRA 72 72
25 17090907018 AKIN İLKER 44 40
26 17090907019 UÇKUN MEHMET 60 72
27 17090907020 FİLİS GÜLŞAH 60 52
28 17090907021 YAVAŞCAN YAKUP 52 52
29 17090907022 KÖSE FURKAN 40 24
30 17090907023 ÖZGEN KÜBRA NUR 72 72
31 17090907024 ŞENER KADİR 92 84
32 17090907025 ATABEK EROL FURKAN 88 80
33 17090907026 KESGİN MERVE 40 40
34 17090907027 DURAN DOĞAN CAN 72 60
35 17090907028 ÖZBEK NURAY 52 32
36 17090907029 GÜZEL FATİH 96 84
37 17090907030 ÖZGÜNEŞ CENGİZHAN 80 72
38 17090907031 ÇİFTÇİ MUAMMER 44 36
39 17090907032 ALOĞLU KEMAL EMİRHAN 20 28
40 17090907033 ÖZDEMİR ENES 32 32
41 17090907034 ÜZÜMCÜ MEHMET 60 48
42 17090907035 KELLECİ CİHAT 52 40
43 17090907036 USLU SÜMEYYE NUR 72 68
44 17090907037 BAŞ ENES 72 52
45 17090907038 AYBİ BÜŞRA 68 32
46 17090907039 FIRAT MUHAMMED ALİ 52 48
47 17090907040 KILIÇASLAN YAREN 52 48
48 17090907041 DENİZ SENA 40 32
49 17090907043 UÇMA BURAK BAHRİ 60 48
50 17090907044 NAMAZCI EYLÜL 64 48
51 17090907046 DEMİR IŞIL 80 72
52 17090907047 PEKTAŞ MUAMMER HALİD GİRMEDİ GİRMEDİ
53 17090907048 TURHAL HÜSEYİN 60 36
54 17090907049 KARACA NİSANUR 36 32
55 17090907050 DİŞLİ HASAN 60 44
56 17090907051 YALÇIN MUHARREM EMRE 68 64
57 17090907052 KÖPRÜ BİRCAN 24 36
58 17090907053 AKBAŞ BATUHAN 68 76
59 17090907054 DURSUN MEHMET EMİN 28 24
60 17090907055 ATEŞ AHMET GÖRKEM 52 28
61 17090907056 KAPLAN İSMAİL FURKAN 48 28
62 17090907057 AKTAŞ MUHARREM 32 4
63 17090907058 ERDEN ÖMER 60 52
64 17090907059 KARAYEL HAFİZE 72 48
65 17090907060 YAVUZER GÜLNUR 72 76
66 17090907061 GÖRGÜLÜ UMUT CAN 36 40
67 17090907062 KÖŞKER ALİ İMRAN 24 28
68 17090907064 KALKUZ EKİN 88 84
69 17090907069 ÖZÇELİK MİRAY 72 76
70 17090907073 ÇALIŞKAN FATİH GİRMEDİ GİRMEDİ
74 17090907078 ŞAMLI DİLEK 84 72
75 17090907079 ÖZMEN MUHAMMED YASİN 36 20
76 17090907085 ÇELİK TARIK 64 60
77 17090907094 UYGUN HASAN BASRİ 60 60
78 17090907103 DEMİRCAN NUR PINAR 60 64
79 17090907113 BIYIKLI FATİH 84 76
80 17090907118 KESKİNSOY İSA 64 60
81 17090907131 ÇETİNKAYA FARUK 68 60
82 17090907132 GÜLERYÜZ HÜSEYİN GÜRKAN 44 32
83 ŞAHİN HALİL Geçersiz (Alttan Ders) 64
OKT. YELİZ KIZILAY