Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yatay Geçiş 2. Yedek Listeden Kayıt Hakkı Kazananlar

10.09.2019

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yatay Geçiş

2. Yedek Listeden Kayıt Hakkı Kazananlar

Kayıt Tarihleri 11.09.2019

Eğitim Bilimleri Fakültesi

NOT: 2. yedek listeden kayıt yaptırmaya hak kazanan adayların kayıtları 11 Eylül 2019 tarihinde 08:00-16:30 saatleri arasında Göztepe Güney Kampüs'te Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında yapılacaktır. 

Eğitim Bilimleri Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Fahriye ÖZKAN

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Berna ŞAHİN

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Şeyma Nur KAPTAN

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

3. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

İlayda KILIÇ

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

4. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Kader ÖZAVUNCA

Okul Öncesi Eğitimi

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Feran Beyza ERCAN

Okul Öncesi Eğitimi

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Esranur ÜNAL

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Fatma Eslem DENİZ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

3

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Hukuk Fakültesi

Adı Soyadı

Bölüm

Sınıfı

Sonuç

Kayıt Durumu

Halil İbrahim ŞİMŞEK

Hukuk

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Muhammet TOSUN

Hukuk

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Özge Naz AKKAYA

Hukuk

2

4. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Hasan BOZKURT

Hukuk

2

5. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Buse ALTUNBAŞ

Hukuk

2

6. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Öykü Beyza SARIARSLAN

Hukuk

2

7. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Hilal Gözde BODUR

Hukuk

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Alper ÖZBUCAK

Hukuk

3

2. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Aleyna ACAR

Hukuk

3

3. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

İclal YILDIRIM

Hukuk

3

4. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Umut Mert SAMUT

Görsel İletişim Tasarımı

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Ezgi ATİŞ

Görsel İletişim Tasarımı

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Siyasal Bilgiler Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Berat ZOROĞLU

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Eda Nur YILDIZ

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Tıp Fakültesi

           Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Ece Boran

Tıp

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Zülal ZENGİN

Tıp

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

                                                                      Turizm Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Gizem Sena AKA

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmadı

Serdar KÖSE

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı