Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yatay Geçiş Yedek Listeden Kayıt Hakkı Kazananlar

09.09.2019

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yatay Geçiş Yedek Listeden Kayıt Hakkı Kazananlar

             Kayıt Tarihleri 09.09.2019 -10.09.2019

Edebiyat Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Hatice Sena İLHAN

Sanat Tarihi

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Ayça YAŞIT

Sanat Tarihi

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Hazar ŞEN

Psikoloji

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Şeyma KARAKAŞ

Psikoloji

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Ayşenur TEK

Psikoloji

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Melike KOZLUCA

Psikoloji

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Betül CANLI

Psikoloji

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Zeynep YILMAZ

Psikoloji

2

3. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Mehmet HAMURCU

Psikoloji

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Gülşah YAĞAR

Psikoloji

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Eğitim Bilimleri Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Buket ENGİN

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Kübra KOLAY

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Fahriye ÖZKAN

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Berna ŞAHİN

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Derya ÇELEBİ

Okul Öncesi Eğitimi

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Kader ÖZAVUNCA

Okul Öncesi Eğitimi

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Gülşen SEVEN

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Makbule Sena BAYRAM

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Barış KIZILTAŞ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Esranur ÜNAL

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Aylin NİŞANCIOL

Türkçe Eğitimi

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Duygu ÇAYÖÇMEN

Türkçe Eğitimi

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Hukuk Fakültesi

Adı Soyadı

Bölüm

Sınıfı

Sonuç

Kayıt Durumu

Seda Nur ÇELEBİ

Hukuk

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Ayşegül ÖZCAN

Hukuk

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

İlknur GÜRLEYÜK

Hukuk

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Buse AKGÜN

Hukuk

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Halil İbrahim ŞİMŞEK

Hukuk

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Muhammet TOSUN

Hukuk

2

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Ahmet Yasir YILDIRIM

Hukuk

2

3. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Özge Naz AKKAYA

Hukuk

2

4. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Nesibe KAYA

Hukuk

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Gözde SARI

Hukuk

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Hilal Gözde BODUR

Hukuk

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Alper ÖZBUCAK

Hukuk

3

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Dilara Gülüstan BİTMEZ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Onur Furkan MENGİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Beyza HU

İnşaat Mühendisliği

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Ensar KAYA

İnşaat Mühendisliği

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Emine KARSIZ

Endüstri Mühendisliği

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Yüsra MORTAGİ

Endüstri Mühendisliği

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Özlem ŞEKERCİOĞLU

Sosyal Hizmet

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Latife ÇETİN

Sosyal Hizmet

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Emre KANTARKAYA

Sosyal Hizmet

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Hanife BEYAZ

Sosyal Hizmet

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Büşra Havva TEMÜR

Sosyal Hizmet

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Büşra KALYON

Sosyal Hizmet

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Melike TAŞÇI

Sosyal Hizmet

3

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Şule YAZICI

Sosyal Hizmet

3

3. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Oğuzhan MERCİMEK

Görsel İletişim Tasarımı

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Umut Mert SAMUT

Görsel İletişim Tasarımı

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Siyasal Bilgiler Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Şerife İlay YAVUZ

İktisat

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Selenay GÜDAY

İktisat

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Gülseren DEMİREL

İşletme

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

İlayda Su ÖZCAN

İşletme

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Ahmet TAN

İşletme

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

İlker KURT

İşletme

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Mustafa ÖZTÜRK

İşletme

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Engin ERMA

İşletme

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Tolga TİKİCİ

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Berat ZOROĞLU

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Mehmet Can YAVUZ

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Cemalettin Çağrı KARADAĞ

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Eda Nur ÖZDEMİR

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Sevda ÖZBEK

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

3

2. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Tıp Fakültesi

           Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Aleyna Demirbilek

Tıp

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Ece Boran

Tıp

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

İrem Zeynep Koçyiğit

Tıp

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Cem Öztürk

Tıp

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Fatma Kurban

Tıp

4

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Beyza Erva Metin

Tıp

4

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

                                                                                       Turizm Fakültesi

Ad Soyad

Bölüm

Sınıf

Sonuç

Kayıt Durumu

Cansu ÇATMA

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Figen COŞKUN

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

3

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Semih COŞKUN

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

3

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Dilara KARAPAZAR

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

2

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Gizem Sena AKA

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

2

1. Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı