Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

2020-2021 Akademik Yılı Yurtdışından Öğrenci Kontenjanlarına Yedek Listeden Kayıt Hakkı Kazananlar

16.09.2020

TIP FAKÜLTESİ 

Ad Soyad

Bölüm

Sonuç

Kayıt Durumu

Aaq Mohammad Faizi

Tıp

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Nwra Adnan Azız Azız

Tıp

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Fares Alalı Aldandachı

Tıp

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Padjaa Guendouz

Tıp

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Fatma Beichar

Tıp

Asil

Kayıt Yaptırmadı

Esraa Elsokhary

Tıp

Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Delal Elnasır

Tıp

Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Abdullah Elşatti

Tıp

Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Şeyma Uevi

Tıp

Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

Emin Bereket

Tıp

Yedek

Kayıt Yaptırmaya Hak Kazandı

SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ
Adı Soyadı Bölüm Sonuç
Hibe Karamuhammed İşletme Asil kayıt yaptırdı
Abdul Wahab Alamir İşletme Asil kayıt yaptırdı
Omer Harme İşletme Asil kayıt yaptırdı
Muna Mohammad İşletme Asil kayıt yaptırmadı
Abdul Mohsin Al Mohammad Agha İşletme Asil kayıt yaptırdı
Mahmoud Hamada İşletme Asil kayıt yaptırdı
Alaa Kwara İşletme Asil kayıt yaptırmadı
Azal Khdiro İşletme Asil kayıt yaptırdı
İbrahim Astif İşletme Asil kayıt yaptırdı
Haya Almustafa İşletme Asil kayıt yaptırdı
Ahmed EImubahhar İşletme 1. Yedek kayıt hakkı var
Bayan Hamo İşletme 2. Yedek kayıt hakkı var
Widad Abo Layoud İşletme 3. Yedek

MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Adı Soyadı Bölüm Sonuç
Muslım Umalatov Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Abd Alrahım Zakarıa Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Mohamad Saeed Ozdamir Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Muhammed Mustafa Alnaddaf Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Ola Helanı Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Khadija Hawa Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Mohamad Zaher Abdulaziz Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırmadı
Nour Chamı Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Houzifa Habbo Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Abdulrahman Almahmoud Bilgisayar Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Diyana Mustafa Bilgisayar Mühendisliği 1.Yedek kayıt hakkı var 
Gays Elukab Bilgisayar Mühendisliği 2.Yedek
Odaı Alkaleh İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Seba Helli İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Abdulrahman Alzeın Alshehabı İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırmadı
Abdulmalek Sharaf İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Muhammed Elhüseyin İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırmadı
Baraa Cabir İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Yahya Sayedıssa İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırmadı 
Joud Jalloul İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Yumna Boydanı İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Mohammad Edris Jouaneh İnşaat Mühendisliği Asil kayıt yaptırdı
Ahmad Abdulsalam Hereh İnşaat Mühendisliği 1.Yedek kayıt hakkı var 
Muhammed Hüseyin Alluş İnşaat Mühendisliği 2.Yedek kayıt hakkı var
Semir Binni İnşaat Mühendisliği 3.Yedek kayıt hakkı var 
Abdullah Sanne İnşaat Mühendisliği 4.Yedek
Saleh Alzeın Alshehabı İnşaat Mühendisliği 5. Yedek
Ahmed Abo Khalaf İnşaat Mühendisliği 6.Yedek
Mecid Killo İnşaat Mühendisliği 7.Yedek
Mohamaed Dıaa Alden Almjaddamı İnşaat Mühendisliği 8.Yedek
Ömer Nasrullah İnşaat Mühendisliği 9.Yedek
Ahmed Elalvaş İnşaat Mühendisliği 10.Yedek
Yousef Alomar Alhossıen İnşaat Mühendisliği 11.Yedek
Mustafa Alnajjar İnşaat Mühendisliği 12.Yedek
Mohamad Ali İnşaat Mühendisliği 13.Yedek
Talıb Avad İnşaat Mühendisliği 14.Yedek
Mohamed Nour Kaderı İnşaat Mühendisliği 15.Yedek
Muhammed Elhüseyin İnşaat Mühendisliği 16.Yedek
Abdallah Msallam İnşaat Mühendisliği 17.Yedek
Mohamed Kamal Smaisem İnşaat Mühendisliği 18.Yedek
Farıdun Mukhıdınov İnşaat Mühendisliği 19.Yedek
Salih Amune İnşaat Mühendisliği 20.Yedek