Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Birinci Sınıf Öğrencilerimizin Dikkatine;

17.09.2018

Birinci Sınıf Öğrencilerimizin Dikkatine;

1. sınıfa başlayan öğrencilerimiz öğrenci kimlik kartlarını eğitim gördükleri kampüslerindeki fakülte sekreterliklerinden alacaklarıdır. 

İngilizce hazırlık sınıfında okuyan öğrenciler ile Orhanlı kampüsünde eğitim gören 1. sınıf öğrencileri öğrenci kimlik kartlarını  Orhanlı kampüsündeki yetkili fakülte sekreteri Şakir Selvi den,

Cevizli kampüsünde eğitim gören 1. sınıf öğrencileri öğrenci kimlik kartlarını  bu kampüsümüzde bulunan fakülte sekreterliklerinden temin edeceklerdir. 

Turnike geçiş ile yemek hizmetlerimizde bu kart kullanılacaktır. Öğrenci kimlik kartlarınıza şu an yemek hizmetleri için gerekli tanımlama yapılmıştır. Ücret yükleyerek yemek hanede kartınızı kullanabilirsiniz.  Turnike tanımlamaları ise daha sonra kartınıza ihtiyaç duyulmadan toplu olarak tanımlanacaktır. Bu süre zarfında 1. sınıf  öğrencileri turnikelerden kartlarını güvenlik görevlilerine göstererek geçiş yapacaklardır.

Yemek hizmetlerinden yararlanmak için ise;

 Öğrencilerimize bilgi işlem daire başkanlığı tarafından öğrenci e-posta tanımlanmıştır. Detaylı bilgi için (http://bilgiislem.medeniyet.edu.tr/tr/duyurular/ogrenci-e-posta-adresleri-hakkinda-onemli-duyuru) adresini inceleyiniz. Bu kimlik karları ile yemek hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için öğrenci e postalarınızı kullanarak (http://sks.medeniyet.edu.tr/tr/duyurular/yeni-ogrencilerimizin-yemekhane-hizmetinden-faydalanabilmesi-hakkinda-duyuru) linklerde belirtilen yolu da takip ederek ücret yüklemeniz gerekmektedir. Başarılar dileriz. Öğrenci İşleri.