Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Türksat Kariyer Söyleşileri

31.03.2021

Bilişim, haberleşme, iletişim, e-devlet ve uydu teknolojileri gibi birçok alanda hizmet veren, ülkemizin uzaydaki lokomotif kuruluşu Türksat A.Ş., “Böylesi Zorlu Bir Süreçlerde Gençlerimiz Gelemiyorsa, Biz Onlara Gideriz” sloganıyla Türksat Kariyer Söyleşileri isimli webinarı üniversite öğrencilerimizin istifadelerine sunuyor.

Gençlerimizin kariyerlerine yönelik haberleşme, mühendislik ve bilişim, uydu hizmetlerinin yanı sıra staj fırsatlarının da işleneceği söyleşimizde Türksat Genel Müdürü Sayın Hasan Hüseyin ERTOK, İdari ve Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Metin ÇAVUŞOĞLU ve Uydu Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman DEMİREL, bilgi, birikim ve tecrübelerini gençlerimizle paylaşacak.

09 Nisan 2021 tarihinde saat 15:00’de canlı olarak gerçekleştirilecek söyleşimize kıymetli akademi camiamız ve değerli öğrencilerimiz davetlidir.

Etkinliğe dair afişlere, kısa tanıtım filmine, sosyal medya afişlerine ve canlı yayının gerçekleşeceği platforma aşağıdaki bağlantı linkleri kanalı ile ulaşabilirsiniz.

Tarih: 09 Nisan 2021- 15:00

https://dosya.turksat.com.tr/s/qjnmdSmwLwPbx8N

https://www.youtube.com/watch?v=kObFMb0isck